Saskia Alusalu sai EMil viimase koha

Saskia Alusalu.
Saskia Alusalu. Foto: SCANPIX

Minskis jätkuvatel kiiruisutamise Euroopa meistrivõistlustel oli täna kavas naiste 1500 m distants, kus Saskia Alusalu sai viimase ehk 17. koha.

Alusalu uisutas välja aja 2.07,49, mis jääb tema nimel olevale Eesti rekordile alla enam kui viie sekundiga. Kuldmedali võitis tšehhitar Martina Sablikova (1.57,00), kõigest 0,01 sekundiga kaotas talle hollandlanna Ireen Wüst. Kolmandana kerkis poodiumile norralanna Ida Njatun (1.58,51).

Laupäeval toimunud 500 m distantsil oli Alusalu samuti viimane. 3000 m distantsil edestas eestlanna kahte konkurenti ja sai 15. koha.