Eesti U19 koondis lõpetas Peterburis turniiri võiduga Leedu üle

Täna hommikul kohtus Eesti U19 jalgpallikoondis Peterburis lõppema hakkaval Granatkini memoriaalil mängus 13.-14. kohale Leedu eakaaslastega.

Erik Sorga viis Eesti 39. minutil teenitult 1:0 juhtima ja seekord õnnestus eduseisu ka säilitada ja isegi kindlustada, vahendas jalgpall.ee.

Teise poolaja keskel jäid leedulased vähemusse ja Eesti teenis penalti, aga kahjuks põrutas Cristofer Kuusma pommlöögi latti, kuid peagi, 70. minutil lõi Markus Lokk siiski seisuks 2:0 Eestile. Nii mäng lõppeski. Eesti lõpetas turniiri seega 13. kohaga.

Seega sai Eesti turniiril ühe võidu, kolm viiki ja vaid ühe kaotuse, paraku piisas sellest vaid eelviimaseks kohaks.