Fotod: Tottenhamile magus võit

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste tänases esimeses kohtumises teenis kindla võidu Tottenham, kes alistas koduväljakul 4:1 Sunderlandi.

Sunderland asus kohtumsit 40. minutil juhtima, kui tabamuseni jõudis Patrick van Aanholt. 42. minutil suutis Christian Eriksen seisu viigistada. 59. minutil viis Mousa Dembele juba Tottenhami juhtima, 67. minutil suurendas Eriksen Tottenhami eduseisu ning 79. minutil vormistas penaltist matši lõppseisu Harry Kane.

Võrreldes konkurentidega ühe kohtumise rohkem pidanud Tottenhamil on neljandana koos nüüd 39 silma. Esikohal on Londoni Arsenal 43ga, teisel Leicester City 43ga ja kolmandal Manchester City 40ga. Viies on West Ham United 35ga ja kuues Manchester United 34ga.