Südilt võidelnud Eesti tunnistas Venemaa nappi paremust

Eesti (sinises) U21 jalgpallikoondis mängimas Hispaaniaga.
Eesti (sinises) U21 jalgpallikoondis mängimas Hispaaniaga. Foto: Liis Treimann

Peterburis toimuval Kubok Sodružestva turniiril kaotas Eesti U21-jalgpallikoondis alagrupi viimases mängus 1:2 Venemaale. Viigi korral oleks Eesti alagrupi võitnud ja pääsenud laupäevasesse finaali, nüüd osaletakse aga pronksimatšis, kus vastaseks tuleb Korgõzstan.

Venemaa läks Eesti vastu mängu juhtima juba kolmandal minutil, kui täpne oli Mihhail Žabkin. Avapoolaja lõpus duubeldas väljakuperemeeste edunumbrid Ramil Šeidajev. Eesti tuli mängu tagasi 82. minutil, kui värava sai kirja kogu turniiri vältel head mängu näidanud Andre Järva. Kuigi lõpu eel võitles Eesti südilt, siis viigini ei jõutud.

Venemaa kohtub turniiri finaalis teise alagrupi võitnud Moldovaga.