Kaotusseisust välja tulnud TLÜ/Kalev alistas Pärnu Sadama

Ats Kuldkepp
TLÜ/Kalevile 10 punkti toonud Kaido Saks (palliga).
TLÜ/Kalevile 10 punkti toonud Kaido Saks (palliga). Foto: Tairo Lutter

Eesti korvpalli meistriliiga tänases ainsas mängus sai võidu kirja TLÜ/Kalev, kes alistas koduväljakul Pärnu Sadama 91:83. Sealjjures läks Pärnu esimese veerandaja lõpus 13 punktiga ette, aga poolaeg jäi juba viiki 41:41.

Hiljuti meeskonda toodud leedulasest korvialune jõud Dominykas Milka tegi taaskord hea esituse ja tõi «väikesele» Kalevile 23 punkti ja võttis maha 15 lauapalli. Johnny Berhanemeskel lisas 21 ja viis kaugviset tabanud Kaido Saks 17 punkti. Pärnu resultatiivseim oli 22 punkti ja 10 lauapalliga Paulius Petrilevicius.

TLÜ/Kalev sai kaheksanda võidu kaheksa kaotuse kõrvale ning turniiritabelis asutakse neljandal kohal. Pärnu on seitsmes viie võidu ja 11 kaotusega.