Käsipalli EMil selgusid täna finalistid ning teisest poolfinaalist edenes edasi Hispaania, kes alistas nelja väravaga Horvaatia.

Tänavuse EMi teine poolfinaal pakkus 2014. aasta Euroopa meistrivõistluste pronksimängu korduskohtumise. Kui kaks aastat tagasi võitsid hispaanlased napilt 29:28, siis täna oldi poolajaks juhtimas 18:14 ning kuigi teisel poolajal lasti horvaadid mitmel korral vaid ühe värava kaugusele, siis lõppskooriks vormistati ikkagi neljaväravaline edu ja finaali jõuti skooriga 33:29.

Võitjate parimana viskasid kuus väravat Antonio Jesus Garcia ning Valero Rivera, Horvaatia poolt sai samuti kuus väravat kirja Ivan Sliskovic.

Finaalis läheb Hispaania vastamisi Saksamaaga, Horvaatia mängib pronksi peale Norraga.