Müncheni Bayern jõudis Saksamaal poolfinaali

Bayerni mängijad rõõmustamas.
Bayerni mängijad rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli karikavõistlustel oli eile õhtul võimalik näha sensatsiooni, aga Müncheni Bayern hoidis selle ära, kui võõrsil 3:0 Bochum alistati ja poolfinaali jõuti.

Pep Guardiola kamandas ligi 30 000 pealtvaatajat mahutaval rewirpowerSTADIONIL platsile kõik Bayerni terved ja parimad pojad ning kuigi esiliiga keskmiku vastu läks aega, siis sai ka asja, kirjutas Soccernet.ee.

Robert Lewandowski ootas 39. minutini, et oma isiklikku väravate saldot kasvatada ja mõne minuti pärast oli Bayernil hiilgav võimalus juba avavaatusega kõik ära otsustada. Pärast vastaste punast kaarti oli Thomas Mülleril õigus penaltile, aga ta siiski eksis. 61. minutil võttis Thiago Alcantara oma väravaga kõik pinged maha, 90. minutil lõi Lewandowski ka oma teise värava ja mäng lõppes seisuga 3:0.

Neljas poolfinalist on lisaks Werderile, Dortmundile ja Bayernile Berliini Hertha.