Ayoni võimas mäng ja tugev teine poolaeg tõid Realile Moskvas võidu

Sergio Rodriguez (vasakul) ja James Augustine.
Sergio Rodriguez (vasakul) ja James Augustine. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliiga vahegrupis sai esimese võõrsilvõidu kirja Madridi Real, alistades 93:82 Moskvas sealse Himki. Üleplatsimees oli võitjate poolel Gustavo Ayon, kes tabas tosinast kahepunktiviskest koguni kümme, kogus 24 punkti, võttis lisaks 13 lauapalli ja viis vaheltlõiget.

Sergio Llull lisas 17 punkti, kuus lauapalli ja 11 korvisöötu, nii Trey Thompkinsi kui ka Jonas Maciulise arvele jäi 11 punkti. Real võitis teise poolaja koguni 50:32 ning ehkki Himki juhtis veel kolmanda veerandaja alguses kümne punktiga, vastas Real sellele 16:1 spurdiga.

Himki poolel tõi James Augustine 20 punkti, viie veaga pingile langenud Aleksei Šved lisas 17 ja Sergei Monja 14 punkti. Tyrese Rice'i arvele kanti 12 punkti ja üheksa korvisöötu. Mõlemal meeskonnal on nüüd vahegrupis kirjas neli võitu ja kolm kaotust.