U17 koondis kaotas Leedule

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: SCANPIX

Eesti U17 jalgpallikoondis kohtus lühikese aja jooksul juba teist korda Leedu eakaaslastega ning vastu tuli võtta teine kaotus.

Sportland Arenal toimunud kohtumises jäid eestlased avapoolaja lõpus vähemusse, kui punase kaardiga saadeti väljakult minema Markus Soomets ning leedukad läksid mängu penaltist 1:0 juhtima. Teisel poolajal suurendas Leedu edu kaheväravaliseks, kuid sitked eestlased lõid ühe värava tagasi. Värava autoriks Rasmus Saar. Rohkemaks jaksu ei jätkunud, vahendas Soccernet.ee.

Eestlased ei pidanud mängu lõpuni vähemuses mängima, sest 71. minutil eemaldati mängust ka Leedu koondislane ning jätkati kümne mängijaga. Leedu võitis mängu 2:1.