Laura Kalam

Londoni Chelsea alistas Inglismaa karikasarja kaheksandikfinaalis põhimeestele puhkust andnud Manchester City 5:1.

Kohtumise avavärava lõi 35. minutil Diego Costa, viies kodus mänginud Chelsea juhtima. Kaks minutit hiljem viigistas seisu aga Manchester City mängumees Faupala. 48. minutil viis Willian võõrustajad taas juhtima ja siis Cityl enam midagi vastu panna ei olnud. 67. minutil oli täpne veel Hazard ning 89. minutil sai jala valgeks ka Taraore.

Manchester City mängis täna põhimeesteta, sest uuel nädalal on klubil ees liigakarika finaal Liverpooliga, Meistrite liiga, kus kohtutakse Kiieviga Dinamoga ja Premier League.