Eesti meistrivõistluste teise võistluspäeva säravamate tulemuste eest hoolitsesid Õilme Võro ja Keiso Pedriks.

Õilme Võro (Võru KJK Lõunalõvi) 200 m jooksu võiduaeg – 24,35 – tõstis ta Eesti kõigi aegade sise-edetabelis Katrin Käärti (23,61) ja Maris Mägi (24,22) järel kolmandale kohale. Teise koha ja teise medali võitis Annika Sakkarias (Nõmme KJK) isikliku rekordiga 25,18.

Naiste teivashüppes üritas uut Eesti rekordkõrgust ületada Reena Koll (KJK Visa). 4.35 seekord veel ei alistunud. Eesti meistri tiitel tuli tulemusega 4.20. Hõbeda sai 16-aastane Margit Kalk (Tartu SS Kalev) 4.05-ga.

Keiso Pedriks (Audentese SK) teenis oma esimese täiskasvanute meistritiitli 60 m tõkkejooksus noorsooklassi rekordit kordava ajaga - 7,93. Teine ja kolmas koht jagati fotofiniši abil ajaga 8,11 vastavalt Andres Rajale (KJK Lõunalõvi) ja isikliku rekordi püstitanud Mikk Meerentsile (Tallinna SS Kalev).

Naiste samal distantsil kuulus kuldmedal kümnendiku võrra isiklikku rekordit kärpinud Kristella Jurkatammele (Audentese SK) ajaga 8,61. Teise koha võitis Kreete Verlin (SK Fortis) samuti isikliku rekordiga - 8,62. Kolmanda koha ja kolmanda meistrivõistluste medali sellel võistlusel võttis Merilyn Uudmäe (Audentese SK) ajaga 8,80. Teine, hõbedane medal tuli Merilynile kaugushüppes isikliku rekordiga 6.04. Naiste kaugushüppes võitis 6.15-ga Aet Laurik (KJK TIPP).

Meeste kaugushüppe kindla võidu sai Henrik Kutberg (Audentese SK) tulemusega 7.56.  Kõrgushüppes sai oma kuuenda talvise meistritiitli Karl Lumi (Tallinna SS Kalev) tulemusega 2.16.

Meeste 200 m medalikolmik koosnes kolme erineva jooksu parimatest. Kaksikvõit läks TÜ Akadeemilise Spordiklubi meestele -  Jakob Goroškole (22,03) ja Markus Ellisaarele (22,17), kolmas koht Tartu SS Kalevi esindajale Norman Ploomile (22,18).

Rio olümpiamaratoniks valmistuv Roman Fosti (Stamina SK) testis hetkevormi 3000 m jooksus, kus saavutas teise koha ajaga 8.28,06.  Võitis Allar Lamp (TÜ ASK) tulemusega 8.26,15.

4x400 m teatejooksude võidud läksid Nõmme KJK naiskonnale (H. Meier, E.-H. Starkopf, K. Kütt, A. Sakkarias) ajaga 3.55,82 ja Tartu Ülikooli ASK meeskonnale (J.Goroško, M. Ellisaar, R. Tipp, S.Ütsmüts) tulemusega 3.19,17.