LeBron James puhkas ja Cleveland tehti maatasa

Ats Kuldkepp
LeBron James.
LeBron James. Foto: SCANPIX

Korvpalliliiga NBA varajases mängus alistas Washington Wizards koduväljakul idakonverentsi liidri Cleveland Cavaliersi 113:99.

Washington juhtis poolajaks üheksa punktiga ja viis minutit enne lõppu käristati vahe juba 30 punkti peale. LeBron Jamesile puhkust andnud Cavaliers tegi mängu lõpus vahetusmeeste toel 15:0 spurdi, aga Wizardsi edu polnud kordagi ohus.

Kodumeeskonna resultatiivseimad olid John Wall ja Otto Porter Jr. 21 punktiga, Wall jagas kaaslastele ka 13 resultatiivset söötu. Cavaliersile tõi Kyrie Irving 28 punkti.

Clevelandil on idakonverentsis koos 41 võitu ja 17 kaotust, aga 39 võitu ja 18 kaotust kogunud Toronto Raptors on viimasel ajal vahet pisut tagasi teinud. Washington on idas alles 10. kohal ja jääks praeguse seisuga play-off'ist välja.