Täna toimus Sportland Arenal jalgpallihooaja avalahing, kui Superkarikafinaalis kohtusid mullu Eesti meistriks tulnud Tallinna FC Flora ja karikavõitjaks kroonitud Nõmme Kalju. Mängu võitis FC Flora.

Flora asus hooaja esimesele karikale peetud mängu juhtima 19. minutil, kui Nõmme Kalju väravavõrku sahistas Joseph Saliste. Pärast 1:0 lõppenud avapoolaega said florakad teise poolaja alguses kirja kiire värava - 51. minutil oli täpne Rauno Sappinen.

Sellega polnud aga mäng veel lõppenud, sest mängu lõpus ehk 85. minutil tõi Flora poolt seisu 3:0 tabloole Albert Prosa. Selle seisuga kohtumine lõppeski ja hooaja esimese karika viis koju Flora.