Audentes võitis Pärnu vastu poolaja, kuid kaotas mängu

U20 koondise peatreener Indrek Visnapuu.
U20 koondise peatreener Indrek Visnapuu. Foto: Margus Ansu

Korvpalli Eesti meistriliigas oli täna kavas üks kohtumine, kus Pärnu Sadam alistas kodusaalis tänu teisele poolajale Audentese SG/Noortekoondise 75:65.

Esimene poolaeg oli noortele paljulubav ja Indrek Visnapuu hoolealused juhtisid pärast avaveerandit 20:15 ning teise veerandi alguses veel 28:20. Siis tegi Pärnu aga 11:0 vahespurdi ning läks ise juhtima, kuid siiski suutis Audentese noored veel esimese poolaja võita 34:32. Teisel poolajal pani Pärnu oma tugevuse siiski maksma.

Vaitjate parimana viskas Paulius Petrilevicius 20 punkti. Audentese resultatiivseimad olid 14 punkti kogunud Taavi Jurkatamm ja Siim-Markus Post.