Borissovi BATE mängumees Artur Pikk viimast korda FC Levadia trennis.
Borissovi BATE mängumees Artur Pikk viimast korda FC Levadia trennis. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallikoondislane Artur Pikk jätkas hooaja ettevalmistust oma uue klubi Borissovi BATE-ga edukalt, andes viimases kontrollmängus Kasahstani esiliigaklubi Kõzõlorda Kaisari vastu 4:0 võidumängus väravasöödu.

Algkoosseisus alustanud ning 76 minutit kaasa teinud Pikk näitas platsiloleku ajal üles aktiivsust ning oli iseäranis ohtlik just teise poolaja alguses, pääsedes kaks korda löögile ning andes 58. minutil väravasöödu Vitali Rodionovi tabamusele, kirjutab Soccernet.ee.

Ametlikuks debüüdiks avaneb Pikal võimalus juba esmaspäeval, kui BATE peab Valgevene superkarikafinaali Artur Kotenko tööandja Saligorski Šahtjori vastu.

Video mängu tipphetkedest (Pikk on number 24; kolm kõnealust olukorda alates 1:34):