Ronnie O'Sullivan pudenes reitinguturniiril konkurentsist juba avaringis

Ronnie O'Sullivan
Ronnie O'Sullivan Foto: SCANPIX

Snuukri reitinguturniiril World Grand Prix kaotas ala täht Ronnie O'Sullivan juba esimeses ringis, kui jäi alla maailma edetabelis 31. kohta hoidvale Michael Holtile

Holt alustas väga hästi, võites kaks freimi ja sooritades kolmandas ka matši ainsa enam kui sajapunktise seeria (119). 0:3 taha jäänud O'Sullivan suutis küll viigistada, aga otsustava freimi võitis siiski Holt ja pääses edasi, vahendab ERR Sport.

Järgmises ringis ootab Holti kas hiinlane Wenbo Liang või šotlane Graeme Dott. Teises ringis on koha taganud juba ka John Higgins, Ryan Day, Joe Perry, Martin Gould, Mark Allen, Junhui Ding ja Peter Ebdon.

Walesis Llandudos toimuva turniiri võitis eelmisel aastal inglane Judd Trump, kes oli finaalis 10:7 üle O'Sullivanist.