Ojamaa koduklubi kaotas liidrikoha

Henrik Ojamaa Wackeri särgis
Henrik Ojamaa Wackeri särgis Foto: FC Wacker /Facebook

Eesti jalgpalluri Henrik Ojamaa koduklubi Innsbrucki Wacker kaotas Austria esiliiga liidrite heitluses St. Pöltenile 0:1 ning jäi esikohast ilma.

Ojamaa tegi kaasa terve kohtumise ja sai 30. minutil kollase kaardi. See oli eestlasele Austria liigas ühe võidu ja ühe viigi kõrval esimeseks kaotuseks, kirjutas Soccernet.ee.

Tänu David Steci 34. minuti väravale võidu teeninud St. Pölten möödus Wackerist kahe punktiga. Esikoht on oluline, kuna vaid liiga võitja tõuseb hooaja lõpus Austria kõrgeimasse seltskonda.