Everton alistas Inglismaa karikasarjas Chelsea ja pääses poolfinaali

Laura Kalam
Romelu Lukaku
Romelu Lukaku Foto: SCANPIX

Everton võitis Inglismaa karikasarjas Londoni Chelseat 2:0 ja pääses poolfinaali. Kohtumise mõlemad väravad lõi Belgia koondislane Romelu Lukaku.

Lukaku oli täpne nii kohtumise 77. kui ka 82. minutil. Kohtumise teises pooles jäid aga mõlemad meeskonnad vähemusse. Chelsea mängumees Diego Costa sai 85. minutil Gareth Barry hammustamise eest teise kollase kaardi ja pidi väljakult lahkuma. Kolm minutit hiljem sai teise hoiatuse ka Barry, vahendab Eurosport.

Lisaks Evertonile on koha poolfinaalis kindlustanud ka Crystal Palace. Teised poolfinalisti selgitavad homme Londoni Arsenal ja Watford ning Manchester United ja West Ham United.