Ronaldo tegi Reali võidumängus järjekordse rekordi

Ats Kuldkepp
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Foto: SCANPIX

Kolmapäeval jalgpalli Meistrite liigas võõrsil 0:2 Wolfsburgile kaotanud Madridi Real elas täna Hispaania meistriliigas pettumust välja Eibari peal, kes alistati koduväljakul 4:0.

Kõik väravad löödi esimesel poolajal: James Rodriguez oli täpne 5., Lucas Vasquez 18., Cristiano Ronaldo 19., ja Jese 39. minutil. Ronaldost sai ühtlasi ka ainus mängija, kes on Hispaania meistriliigas löönud kuuel hooajal järjest vähemalt 30 väravat.

Võidukas oli ka Reali kodulinnarivaal Atletico, kes oli võõrsil 3:1 üle Espanyolist. Tabeliliider on 76 punktiga Barcelona, Atleticol on 73 ja Realil 72 punkti. Barcelonal on täna võimalus edu suurendada, sest võõrsil minnakse vastamisi tabeli keskmiku Real Sociedadiga.