Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenisid täna õhtul võidud Liverpool ning Tottenham Hotspur.

Meistritiitli eest võitlev Tottenham mängis kodus 3:0 üle Manchester Unitedi. Väravate autoriteks olid Bamidele Alli, Toby Alderweireld ning Erik Lamela. Teises mängus kohtus Liverpool Stoke Cityga ning kuigi kaheksandal minutil saadi Alberto Moreno tabamusest juhtima, viigistasid külalised 22. minutil. Poolajaks oli Liverpool aga saanud 2:1 juhtima ja kokkuvõttes võideti 4:1.

Liigatabelis on Tottenham teisel kohal, neil on kogutud 65 punkti. Esikohal oleval Leicester Cityl on viis vooru enne lõppu 72 silma.