Advokaat: Will Smithi tapja polnud tüli algataja

Koht, kus tapeti ameerika jalgpallur Will Smith

FOTO: SCANPIX

Super Bowli võitnud Ameerika jalgpallur Will Smith lasti laupäeva õhtul New Orleansis maha, kui ta liiklusõnnetuse järel avarii teise osapoolega tülli läks.

Cardell Hayesi advokaat John Fuller

FOTO: SCANPIX

New Orleans Saintsi kaitsja Will Smith tähistab 2010. aastal vaheltlõiget. Smith tapeti laupäeva õhtul liiklustüli tagajärjel.

FOTO: SCANPIX

Ameerika jalgpalluri Will Smithi tapmises süüdistatuna vahi alla võetud Cardell Hayes.

FOTO: SCANPIX

New Orleans Saintsi ridades 2009. aastal Super Bowli võitjaks kroonitud Smith tuli pool tundi enne keskööd naise ja sõpradega õhtust söömast ning oli teel koju, kui juhitud Mercedese maasturile sõitis tagant otsa Hummer. Saadud löögist põrkas Smithi auto vastu tema ees olnud sõidukit, mille roolis oli üks Smithi sõpradest.

Hummerit juhtinud 29-aastase Cardell Hayesi ja Smithi vahel puhkes sõnavahetus, mille tagajärjel tõmbas Hayes väidetavalt välja püstoli ning tulistas nii Smithi kui ka Smithi naist Racqueli. Kui Smith suri saadud vigastustesse sündmuskohal, siis tema naine, kes sai jalga haavata, viidi haiglasse.

Hayesi advokaat John Fuller ütles, et teab, millest tema klient ja Smith enne intsidenti vestlesid, kuid ei saa seda hetkel avaldada. Siiski kinnitas ta, et Hayes ei olnud tüli algataja. «Ma ei taha vestluse detaile puudutada, kuid saan kinnitada, et meedias levivad lood ei käsitle kõike, mis enne tulistamist toimus. Ma saan praegu vaid kinnitada, et minu klient ei olnud tüli algataja.»

Pärast Smithi surmaga lõppenud tulistamist kutsus Hayes ise politsei ning kandis juhtunust neile ette.

Tagasi üles