Leicesteri jahtiv Tottenham teenis suure võidu ja vähendas vahet

Tottenhami mängijad rõõmustamas.
Tottenhami mängijad rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Täna peeti Inglismaa jalgpalli meistriliigas oluline kohtumine tänavust tiitlit silmas pidades, kui teisel kohal asetsev Tottenham Hotspur teenis 4:0 võidu ja vähendas vahet liigatabeli liidri Leicester Cityga.

Tottenhami meeskond asus tänast kohtumist Stoke City vastu juhtima juba üheksandal minutil, kui skoori avas Harry Kane. Avapoolajal rohkem väravaid ei nähtud, kuid 67. minutil viis Bamidele Alli Tottenhami 2:0 ette ning 71. minutil skooris Kane teist korda, tuues tabloole seisu 3:0. Veel 11 minutit hiljem lõi oma teise tabamuse Alli ning lõpuvile kõlades kirjutas Hotspur tabelisse 4:0 võidu.

Liigatabelisse teenis Tottenham juurde kolm punkti ja kuna liiga liider Leicester City pidas eile viigimängu, on tänase järel kahe meeskonna vahe vaid viis punkti. Hooaja lõpuni jääb neli mänguvooru.