Siim Kaasik
Lokomotiv-Kubani fännid seeria otsustaval kohtumisel.
Lokomotiv-Kubani fännid seeria otsustaval kohtumisel. Foto: ITAR-TASS / Scanpix

Krasnodari Lokomotiv-Kubani korvpallimeeskond suutis Euroliiga veerandfinaalseeria otsustavas mängus alistada Barcelona 81:67 ning pääseda Final Fouri, kus kohtub poolfinaalis Moskva CSKAga.

Krasnodaris toimunud otsustavas mängus võitis Lokomotiv-Kuban poolaja 50:39. Kolmandal veerandajal tabas meeskonda aga mõõn ning see kaotati koguni 8:23.

See, mis juhtus Lokomotiv-Kubaniga kolmandal veerandajal, juhtus Barcelonaga neljandal. Hispaania liiga ainuliider Barcelona suutis otsustaval veerandil visata vaid viis punkti, samas kui Venemaa klubi viskas 23.

Malcolm Delaney tõi mängu resultatiivseimana võitjate kasuks17 punkti. Final Fouris kohtub Lokomotiv-Kuban Moskva CSKAga, teises poolfinaalis selgitavad finalisti Fenerbahce ja Vitoria Laboral Kutxa.