Nõmme Kalju alistas kindlalt Pärnu, vähemuses Sillamäe viigistas Paidega

Pärnu Linnameeskond (kollases) vs Nõmme Kalju.
Pärnu Linnameeskond (kollases) vs Nõmme Kalju. Foto: Tanel Pihelgas

Eesti jalgpalli meistriliigas oli täna õhtul peetud mängudes võidukas Nõmme Kalju.

Kalju võitis avapoolaja Pärnu Linnameeskonna vastu 2:0, kui üheksandal minutil skooris Ats Purje ja poolaja teisel üleajaminutil oli täpne Artjom Dmitrijev. 59. minutil lõi Dmitrijev ka oma mängu teise värava ning Kalju võitis 3:0.

Teises samal ajal alanud matšis tegid Sillamäe Kalev ning Paide Linnameeskond 0:0 viigi, sealjuures Sillamäe mängis suurema osa kohtumisest ühe mehega vähemuses, kuna 30. minutil teenis Kassim Aidara oma teise kollase kaardi ja saadeti minema.

Õhtu esimeses mängus alistas Infonet 2:1 Narva Transi, mänguõhtu lõpetab Rakvere Tarva ja Levadia kohtumine.