Jäähoki MMil selgitasid täna alagrupi viimases mängus lõplikke kohti Venemaa ning Rootsi.

A-alagrupi viimases kohtumises, kus venelased ja rootslased pidid omavahel ära jagama teise ning kolmanda koha, asus Venemaa mängu juhtima 15. minutil, kui värava viskas Jevgeni Dadonov. Avakolmandikul oli täpne veel ka Artemi Paranin ning esimesele puhkepausile mindi 2:0 eduseisul.

Teise kolmandiku lõpuks oli Venemaa ees juba 4:0, väravad said kirja Pavel Datsjuk ja Roman Ljubimov. Kolmandal kolmandikul viskasid ka rootslased ühe värava, mis kirjutati Mattias Ekkholmi arvele. Venemaa 4:1 võiduga mäng lõppeski.

Tänane matš tähendas, et venelased said A-alagrupis teise koha, Rootsi on kolmas. Alagrupi võitis Tšehhi, neljandana pääsesid veerandfinaali taanlased.