Põhja-Iirimaa kangelane McAuley: meil oli vaja seda endale tõestada

Gareth McAuley.
Gareth McAuley. Foto: SCANPIX

Põhja-Iirimaa jalgpallikoondis alistas täna EMil 2:0 Ukraina ja ühe värava löönud Gareth McAuley tunnistas kohtumise järel, et meeskonnal oli hädasti seda võitu vaja.

McAuley viis Põhja-Iirimaa Ukraina vastu juhtima 49. minutil ning  90+6. minutil tõi Paddy McNair tabloole skoori 2:0. «Meil oli endale vaja seda tõestada,» teatas esimese värava autor.

«See pakub suurt rahuldust. Meid ootab ees raske mäng (Saksamaaga- toim.), aga me oleme rahul endaga. Paljud inimesed ütlesid, et me ei saa alagrupis ühtegi punkti kirja,» lisas McAuley.