Vigastuspausilt naasnud Pikk osales BATE võidumängus

Siim Kaasik
Artur Pikk (vasakul) kohtumises Serbiaga.
Artur Pikk (vasakul) kohtumises Serbiaga. Foto: Tairo Lutter

Eelmises liigamängus 47. minutil välja vahetatud Artur Pikk sekkus 5:0 võidus Krumbatšõ üle vahetusest.

Hiljuti vigastuspausi pidanud Pikk ei kuulunud kodumängus küll algrivistusse, kuid sekkus 75. minutil pingilt, kui seis oli 4:0, vahendab Soccernet.

BATE tegi vahe sisse teise poolaja alguses - esimesed 45 minutit võideti 1:0, aga väravad 50., 63. ja 73. minutil ei andnud külalistele mingitki lootust. 5:0 vormistati 83. minutil.

BATE kindlustas võiduga eduseisu, Minski Dinamot edestatakse vähempeetud mängu juures kahe punktiga. Krumbatšõgi ei jää tabelis sugugi kaugele, tosina vooru järel hoitakse viiendat kohta.