Baruto osaleb MMA-võitlejana legendiga samal turniiril

Baruto (sinistes pükstes) alustas vabavõitluskarjääri võidukalt.

FOTO: МАТЧ

Endine sumomaadleja Kaido Höövelson ehk Baruto astub taas üles MMA-võitlejana. Eelmise aasta lõpus vabavõitlusdebüüdi teinud Barutot näeb võistlustules taas 25. septembril, kui algab Rizin Fighting World Grand-Prix 2016 nime kandev turniir.

Tellijale

Turniiri formaat näeb ette, et kõik 25. septembri võitjad pääsevad finaalvõistlusele, mis toimub 29. ja 31. detsembril. Baruto esimene vastane on Jaapani vabavõitleja Kazuyuki Fujita. 45-aastane kogenud võitleja on seni pidanud 26 MMA-matši ja võitnud neist 15. Fujita on 183 cm pikk ja kaalub 114 kg. 170 kg kaaluva 31-aastase Baruto ainus matš toimus eelmise aasta 31. detsembril, kus ta alistas vanameister Peter Aertsi. Eestlane oli toonases matšis enda vastasest kindlalt üle, kuid kolme kolme minuti pikkuse raundi järel kuulutasid kohtunikud ta võitjaks.

Peale Baruto ja Fujita on turniiril osalemist kinnitanud ka Wanderlei Silva (alustab teisest ringist) ja Mirko Filipovic. Kokku peaks avatud kehakaaluga turniirist osa võtma 16 võitlejat.

Silva on MMA-legend, kes oli tõeline superstaar Rizin Fighting Federationi eelkäija Pride’i võitlussarjas. 40-aastase Silva arvel on seal kõige rohkem võite, nokaute, tiitli kaitsmisi ja kõige pikem võiduseeria.

Tagasi üles