Meeste rannavolle meistrivõistlustel selgusid poolfinalistid

Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar.

FOTO: Erakogu

Kuressaares toimuval NIVEA Grand Prix’ osavõistlusel, Tradehous Cup’il, mis on ühtlasi rannavõrkpalli meeste Eesti meistrivõistlusteks, on selgunud medalimängudele pääsejad. 

Saaremaal asus Eesti meistritiitli nimel võitlustulle tosin duot, kellest avapäeva järel jäi konkurentsi kaheksa. Avapäevaga kindlustasid endale koha esinelikus valitsev meister Karl Jaani, kes tänavu jahib tiitlit Kristo Kolloga, ja Gerardo’s Toys rannavolle paar Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar. Avaringis vabad olnud Tiisaar ja Nõlvak alistasid teises tasavägise mängu järel Markkus Keele ja Harri Palmari 2:1 (15:21, 21:14, 15:10). Koha poolfinaalis tagasid nad samuti kolmegeimilise lahinguga, mängides 22:20, 17:21, 15:9 üle vanameistrid Kaarel Kaisi ja Argo Araku.

Jaani ja Kollo jõudsid sama kaugele ühe vähem mängitud geimiga. Teises ringis võideti paar Aleksei Povjakel/Ragnar Pähn 2:1 (21:7, 19:21, 15:8), kolmandas olid edunumbrid Kaspar Pomerantsi ja Mihkel Tanila üle 21:12, 21:14.

Täna toimuvate lohutusringidega pääsesid medalimängudele Urmas Piik ja Tanel Uusküla, kes võitsid esmalt kolmandas miinusringis Aleksei Povjakel/Ragnar Pähni 21:15, 21:12. Veerandfinaalis pidid nende paremust tunnistama vanameistrid Kaarel Kais ja Argo Arak. Matš lõppes skooriga 21:12, 22:20. Poolfinaalis ootab Piiki ja Uusküla vastasseis Kollo ja Jaaniga.

Nõlvak/Tiisaare vastasteks on Mihkel Tanila ja Kaspar Pomerants. Nemad alistasid veerandfinaalis Jaanus Kuller/Andres Leismanni mõlemas geimis 21:11.

Lisaks meeste Eesti meistrivõistlustele toimub täna Kuressaares ka Credit24 Suvevolle pidulik lõppakord, kus hooaja parimate autasustamise ja sarja peaauhinna (reis kahele rahvusmeeskonna EM-valikmängudele Tšehhi) välja loosimise kõrval toimub ka traditsiooniline Suvevolle festival.

Tagasi üles