Prosa tegi Aksalu vastu debüüdi

Albert Prosa.
Albert Prosa. Foto: Rovaniemen Palloseura / Twitter

Soome kõrgliigas läksid omavahel vastamisi Mihkel Aksalu ja Albert Prosa koduklubid. SJK Seinäjoki oli koduväljakul parem Rovaniemist 3:1 ning seega võitis eestlaste mõõduvõtu Aksalu.

Seinäjoki läks juba neljandal minutil Richard Dormani väravast juhtima. Kuigi esimese poolaja teisel lisaminutil lasti külalistel viigistada, siis sisuliselt järgmisel rünnakul taastas Jussi Vasara eduseisu. Teisel poolajal kindlustas Vasara oma teise väravaga SJK-le kolm punkti, vahendab Soccernet.ee.

Kui võitjate väravas tegi taaskord 90 minutit kaasa Aksalu, siis Rovaniemi ridades sai oma debüüdi kirja ka endine FC Flora ründaja Prosa, kes sekkus mängu 63. minutil. Tabelis on RoPS kolmandal positsioonil, SJK kuuendal. Kahte meeskonda lahutab kolm punkti.