Suur galerii: leia ennast Tallinna maratoni sügisjooksu fotodelt

Tallinna maratoni nädalavahetus avati reede õhtul, laupäeval kell 10 anti aga start 10 km distantsile.

Esimesena ületas lõpujoone Tiidrek Nurme, kellel kulus distantsi läbimiseks 29 minutit ja 42 sekundit. Nurme järel sai teise koha kümne sekundi kaugusel tema treeningkaaslane Ibrahim Mukunga, kolmas oli sarnaselt Mukungale Keeniat esindav Victor Kamuren Ketenya, kes kaotas võitjale juba 35 sekundiga.

Esikolmikule järgnesid Keio Kits, Roman Hvalõnski, Kaur Kivistik, Ivar Ivanov, Mark Abner ja Karl Mäe, esikümne lõpetas Leonid Latsepov. Parima naisena tuli Liina Tšernov üle lõpujoone üldarvestuse 18. kohal, teine oli naiste arvestuses Tšernovile minuti ja kaheksa sekundiga kaotanud Lily Luik ning kolmas Kelly Nevolihhin.