Eestlaste duell Soomes lõppes viigiga

Albert Prosa.
Albert Prosa. Foto: Rovaniemen Palloseura / Twitter

Soome jalgpalli kõrgliiga 26. voorus mängisid 1:1 viiki Mihkel Aksalu ja Albert Prosa koduklubid.

Rovaniemi Palloseura koduväljakul toimunud kohtumises avati skoor alles 73. minutil, kui 11 meetri karistuslöögi realiseeris Robert Taylor. Aksalu klubile päästis viigi normaalaja viimasel minutil kangelaseks tõusnud inglane Billy Ions, vahendas Soccernet.ee.

Kaptenipaela kandev Aksalu seisis SJK väravas kõik 90 minutit. Prosa sekkus mängu 79. minutil ameeriklase Will Johni asemele ning teenis 88. minutil kollase hoiatuskaardi.

Liigatabelis asuvad eestlaste koduklubid kõrvuti - Palloseura paikneb 41 punktiga kuuendal real ning punkti vähem kogunud SJK seitsmendal.