Sel nädalavahetusel: Baruto asub jahtima maineka MMA-turniiri võitu

Baruto (sinistes pükstes) pidamas enda esimest matši MMA-võitlejana.

FOTO: МАТЧ

Mullu MMA-võitlejana debüüdi teinud endine sumomaadleja Baruto peab pühapäeval oma teise matši MMA-ringis, kui ta kohtub Tokyos Saitama Super Arenal Jaapani vabavõitleja Kazuyuki Fujitaga.

Sel korral osaleb Baruto RIZINi poolt korraldataval turniiril, kus esmalt on kavas kaheksandikfinaalid. Matšide võitjad saavad taas ringi tulla 29. detsembril peetavates veerandfinaalides. Sel kuupäeval on kavas ka poolfinaalid. Turniiri finaal peetakse 31. detsembril samuti Saitamas.

Baruto esimeseks vastaseks on sel korral juba varem nimetatud Kazuyuki Fujita. 45-aastane kogenud võitleja on seni pidanud 26 MMA-matši ja võitnud neist 15. Fujita on 183 cm pikk ja kaalub 114 kg. 31-aastase Baruto ainus matš toimus eelmise aasta 31. detsembril, kus ta alistas vanameister Peter Aertsi.

25. septembril kohtuvad kaheksandikfinaalides veel Teodoras Aukstuolis (Leedu, 9-3) – Szymon Bajor (Poola, 15-6); Amir Aliakbari (Iraan, 2-0) – Joao Almeida (Brasiilia, 4-1); Jiri Prochazka (Tšehhi, 17-3-1) – Mark Tanois (Liibanon, 4-1); Karl Albrektsson (Rootsi, 5-0) – Valentin Moldavski (Venemaa, 3-0); Mirko Filipovic (Horvaatia 31-11-2) – Hyun Man Myung (Lõuna-Korea, 3-2).

Kui kuus veerandfinalisti selgitatakse 25. septembril, siis otse veerandfinaali on juba pääsenud Brasiilia legend Wanderlei Silva. Teisena otse kaheksa parema sekka pääseva võitleja nimi ei ole veel selge. Veerandfinaalide paaride loosimine toimub 26. septembril.

Kaheksandikfinaalides on igas matšis kavas kaks viie minuti pikkust raundi. Viigilise seisu korral peetakse viie minuti pikkune lisaaeg.

Tagasi üles