Tartu Ülikool/Glassdrive jõudis seitsmenda meeskonnana veerandfinaali

Käsipall.
Käsipall. Foto: Marko Saarm

Eesti meeste käsipalli karikavõistlustel on selgunud seitse veerandfinalisti. Eelviimasena tagas koha kaheksa parema seas Tartu Ülikool/Glassdrive, kes alistas Viimsi Keskkoolis toimunud kohtumises HC Viimsi 32:27 (20:15). Korduskohtumises oli pinget vähevõitu, sest avamängu olid tartlased võitnud 51:23.

Viimsis toimunud mängus oli üleplatsimees Glassdrive'i Margo Piksööt 11 väravaga. Rando Sein lisas 7 tabamust. Viimsi poolel oli resultatiivseim 6 väravat visanud Siim Markus Saarend. Jarno Nurmi arvele jäi 5 tabamust.

Viimane veerandfinalist selgub pühapäeval, kui HC Tallinn võõrustab viieväravalisest eduseisust HC Kehra/Primendit. Meeste veerandfinaalpaaride ja naiste karikavõistlust loosimine toimub samuti pühapäeval, algusega kell 19. Loosimise veebiülekannet on võimalik jälgida Eesti Käsipalliliidu YouTube'i kanalist.