Fotod: ManU kaotas tabeli viimasele punkte

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel kaotas täna punkte Manchester United, kes viigistas koduväljakul 1:1 Stoke City’ga. Enne tänast matši hoidis Stoke turniiritabelis 2 punktiga viimast kohta.

ManU asus koduväljakul tänast matši juhtima 69. minutil, kui tabamuse sai kirja Anthony Martial. Viigi tõi külalistele Walesi koondislase Joe Alleni tabamus 82. minutil.

ManU on turniiritabelis 13 punktiga nüüd 6. kohal. Stoke City on aga 3 silmaga eelviimane ehk 19.

Tabeliliider on Manchester City 18 punktiga. Teisel kohal on Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani tööandja FC Liveprool 16ga. Kolmas on Tottenham 14ga, neljas Everton 14ga ja viies Londoni Arsenal 13ga.

ManCityl, Tottenhamil ja Arsenalil on üks kohtumine vähem peetud. Tottenham ja ManCity mängivad täna omavahel, Arsenal sõidab külla Burnleyle.