Eesti U19 koondis kaotas kindlalt EM-valikmängus Tšehhile

U19 koondis.
U19 koondis. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Täna pidas Eesti U19 jalgpallikoondis EM-valikturniiril Tšehhis oma avakohtumise, kui vastamisi mindi võõrustajatega.

Avapoolaeg lõppes seisul 0:1, kui Tšehhi suutis kohtumist 17. minutil juhtima minna. Teisel poolajal ei suutnud eestlased, aga võõrustajate hoogu nii hästi pidurdada ning Tšehhi mängijad said jala valgeks veel 65. ja 70. minutil. Eestlaste jaoks kujunes raskeks ka mängu lõpp, kui vastased olid resultatiivsed veel 85. minutil ning lõppseis vormistati minut enne normaalaja lõppu, vahendas jalgpall.ee.

Eesti koondise väravavahil oli tihe tööpäev, sest tšehhid suutsid kokku teha 31 pealelööki, millest raamidesse läks 17. Eestlaste samad näitajad olid 3 ja 1. Lisaks teenisid vastased 11 nurgalööki, Eesti ei suutnud teenida ühtegi.

Eesti poolelt said kollased kaardid Martin Käos ja Magnus Villota.

Järgmisena ootab 8. oktoobril Eesti koondise ees mäng Prantsusmaaga ning valikturniir lõppeb 11. oktoobril, kui kohtutakse Sloveenia eakaaslastega.