Tiitlikaitsja Flora mängis uskumatul kombel tiitlivõimalused maha

Ats Kuldkepp
Flora mängija Rauno Alliku (rohelises).
Flora mängija Rauno Alliku (rohelises). Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpalli meistriliigas tegi tiitlikaitsja Tallinna FC Flora koduväljakul 3:3 viigi Sillamäe Kaleviga. See tulemus tähendab, et sel hooajal pole Floral enam võimalust meistriks tulla, sest liidrist Infonetist jäädakse üks voor enne lõppu maha nelja punktiga.

Kohtumise skoor avati alles 63. minutil, kui Maksim Gussev viis Flora 1:0 juhtima. Viis minutit hiljem suutis Jevgeni Kabajev seisu viigistada, aga Markus Jürgensoni (70.) ja Sakari Tukiaineni (79.) tabamused viisid Flora näiliselt turvalisse 3:1 eduseisu.

83. minutil vähendas Aleksandrs Solovjovs kaotusseisu 2:3 peale ja 89. minutil lõi Kabajev oma tänase teise värava.

Täna kohtuvad kell 19 Tartus sealne Tammeka ja Nõmme Kalju. Praegu Infonetist viie ja Tallinna Levadiast kolme punktiga maha jääv Kalju vajab tiitlilootuste säilitamiseks võitu. Kohtumisest näitab otsepilti Postimees.ee.