Ronaldo kübaratrikk andis Realile veenva võidu

Madridi Reali mängumees Cristiano Ronaldo.
Madridi Reali mängumees Cristiano Ronaldo. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliigas alistas Madridi Real võõrsil 4:1 Deportivo Alavesi.

Võõrustajad, kes paiknevad Hispaania liigatabeli 13. kohal, asusid mängu seitsmendal minutil Reali vastu juhtima, aga kümme minutit hiljem skooris penaltist Cristiano Ronaldo. 33. minutil skooris Ronaldo teist korda, Alvaro Morata tõi 84. minutil tabloole seisu 3:1 ning Ronaldo lisas oma kübaratriki värava 88. minutil.

Madridi Real on Hispaania kõrgliigas 24 punktiga tabeliliidriks. FC Barcelona on 22ga teine ja Madridi Atletico 21ga kolmas.