Zenjov ja Gabala teenisid Euroopa liigas kaotuse, ManU jäi alla Türgi meeskonnale

Sergei Zenjov.
Sergei Zenjov. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallikoondislase Sergei Zenjovi koduklubi Gabala teenis Euroopa liigas täna taas kaotuse.

Kodus mänginud Gabala pidi 1:2 tunnistama Saint-Etienne'i paremust. Zenjov alustas kohtumist algkoosseisus ja vahetati välja 61. minutil. Gabalal on nüüd neljast mängust endiselt kirjas vaid kaotused ja null punkti.

Õhtu ühes oodatumas vastsseisus võõrustas Fenerbahce meeskond Manchester Unitedit ja teenis 2:1 võidu. Sealjuures asus Türgi meeskond juba teisel minutil juhtima ja 59. minutil mindi 2:0 ette, Unitedi auvärava lõi alles 89. minutil Wayne Rooney.