Arsenal ja Tottenham leppisid Põhja-Londoni derbis viiki

Londoni Arsenali ja Tottenham Hotspuri kohtumine lõppes viigiga.
Londoni Arsenali ja Tottenham Hotspuri kohtumine lõppes viigiga. Foto: SCANPIX

Inglisma kõrgliigas mängisid Põhja-Londonis asuvad suured konkurendid Londoni Arsenal ja Tottenham Hotspur 1:1 viiki.

Skoor avati avapoolaja viimasel minutil, kui Spursi kaitsja Kevin Wimmer saatis Arsenali kaitsjate surve all olles palli oma väravasse. Spurs viigistas aga 51. minutil, kui penalti realiseeris Harry Kane.

Liigatabelis on Arsenal 24 punktiga kolmas, punkt rohkem on Londoni Chelsea. Ka Manchester City on kogunud 24 punkti, täna Watfordi võõrustaval Liverpoolil on samuti 24 punkti ja võimalus tõusta võidu korral tabelijuhiks. Tottenham on 21 punktiga viiendal kohal.