Peep Pahv
, sporditoimetuse juhataja
Sõjaväeteenistuses viibiv Sten-Timmu Sokk koondisega Lätti ei sõida.
Sõjaväeteenistuses viibiv Sten-Timmu Sokk koondisega Lätti ei sõida. Foto: Sille Annuk

Korvpalli Eesti karikavõistluste veerandfinaalis kaotasTartu Rock Tallinna Kalevile 64:75.

Rock võitis küll esimese veerandaja 26:13, ent teisel veerandajal tegi Tallinna Kalev (endine Pirita) võimsa spurdi ning asus poolajaks juhtima 40:32.

Teisel poolajal hoidis Kalev turvalist edu ning lõhkas koduse korvpallihooaja esimese üllatuspommi.

Rock: Talts 14, 14 lp, Aab 10, Sanikidze 8, Sokk 8, Leppik 7, Tsintsadze 7, Doronin 4, Paade 3, Kullamäe 3.

Tallinna Kalev: Reinbok 14, Butorac 12, Uibukant 12, Ilver 10, Pärn 10, Gray 9, Kivinukk 4, Jermakov 3, Niidas 1.

Kalev/Cramo alistas pärast kaotatud poolaega Kuremaa SK 85:75.

Kalev: Kristjan Kangur 19, Gregor Arbet 18, John Linehan 13, Josh Pace 12, Tanel Sokk 9, Rait Keerles 7, Nate Fox 4, Valmo Kriisa 3.

Kuremaa: Tanel Kaljula 17, Ardo Ärmpalu 16, Erik Dorbek 16, Ando Tagamets 11, Heiko Rannula 8, Martin Viiask 4, Mihlek Kurg 3.

Esimestes veerandfinaalised alistas KK Pärnu Valga Welgi 82:54 ning TTÜ Rakvere Tarvase 90:87.

Ootamatult ühepoolseks kujunenud Pärnu ja Valga vahelises kohtumises tõi Janar Soo Pärnu kasuks 15, Mario Poluks 14, ning Allar-Raul Antson 13 punkti. Valga parim oli keskmängija Richard Anderson 15 punkti ja 11 lauapalliga. Raido Roos lisas 12 punkti.

TTÜ ja Valga mängu suurimad punktitoojad toome lugejateni hiljem.