JYP mängis tiitlikaitsja vastu maha kaheväravalise eduseisu, Roobalt tulemuslik sööt

Robert Rooba Eesti koondise särgis.
Robert Rooba Eesti koondise särgis. Foto: Erik Prozes

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP kaotas Soome meistrivõistlustel võõrsil Tampere Tapparale lisaajal 2:3 (2:0, 0:0, 0:2, 0:1).

JYP asus tiitlikaitsja vastu 1:0 juhtima, kui mängitud oli 2.55. Värava viskas Juuso Vainio ja Rooba söötudest Juha-Pekka Hytönen. Kaks minutit enne esimest puhkepausi suurendasid külalised oma eduseisu veelgi, kuid Tappara viskas kolmanda perioodi alguses kaks väravat tagasi ning toimetas kolmanda litri JYP-i puuri 28 sekundit enne lisaaja lõppu, kirjutas ERR Sport.

Kolmanda järjestikuse kaotuse saanud JYP on 19-st mängust kogutud 25 punktiga 12. kohal. Viienda järjestikuse võidu võtnud Tappara jätkab 20-st kohtumisest teenitud 45 silmaga liidrikohal.