Liverpool tõusis liidriks, Klavan istus pingil

Divock Origi väravat tähistamas
Divock Origi väravat tähistamas Foto: Dave Howarth/AP

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas sai Ragnar Klavani koduklubi Liverpool 2:0 võidu Sunderlandi üle. Keskkaitsja Klavan vaatas võidumängu varumeestepingilt.

70 protsenti mänguajast palli vallanud Liverpoolil õnnestus Sunderlandi umbkaitse murda 75. minutil, kui värava lõi vahetusmees Divock Origi. Mängu viimasel minutil realiseeris penalti James Milner.

Võit tõstis Liverpooli 30 punktiga tabeli liidriks, ka teisel kohal olev Manchester City on samade punktide peal. Mängu vähem pidanud Chelsea jääb liidritest maha kahe punktiga, kuid võib juba täna õhtul ise tippu tõusta, kuna täna kell 19.30 võõrustatakse Tottenhami.

Kehvalt käib Inglismaa valitseva meistri Leicester City käsi: täna tehti 2:2 viik Middlesbrough’ga. Leicester on 13 punktiga 13. kohal.