Nižni Novgorod sai CSKA-lt paki, aga Vene panus oli korralik

Ats Kuldkepp
Siim-Sander Vene (vasakul) on kindlalt Nižni Novgorodi põhitegijate seas.
Siim-Sander Vene (vasakul) on kindlalt Nižni Novgorodi põhitegijate seas. Foto: BC Nižni Novgorod / Facebook

Eesti korvpalluri Siim-Sander Vene koduklubi Nižni Novgorod alistus Ühisliigas võõrsil Moskva CSKA-le 78:105. Juba poolajaks oldi taga 39:57.

Vene oli Nižni Novgorodi paremuselt kolmas skoorija, visates 26 minutiga 10 punkti. Lisaks võttis eestlane maha viis lauapalli, jagas kolm resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltlõike ja blokeeris ühe viske.

Nižni Novgorodi resultatiivseim oli DeAndre Kane 22 punktiga, Ivan Strebkov lisas 17 punkti. CSKA kasuks tõi Dmitri Kulagin 15 silma.

CSKA on võitnud kõik seitse mängu, Nižni Novgorod on ühe võidu ja seitsme kaotusega tabelis eelviimane.