Venemaa metallilinna superstaaride dessant Tallinna

Magnitogorski Metallurgi mängijad: Aleksei Bereglazov, Sergei Mozyakin (nr 10), Danis Zaripov, Chris Lee järjekordset väravat tähistamas.

FOTO: Vladimir Fedorenko/Sputnik

Venemaa jäähoki ühe lipulaeva, KHLi hooaja kulminatsiooniks oleva Gagarini karikavõistluste valitseva võitja Magnitogorski Metallurgi internetileheküljel seisis veel eile mängude kalendris kirjas, et reedel, 2. detsembril kohtutakse Riias sealse Dinamoga. Loodetavasti pole staaridest kubiseva meeskonna reisiplaan valesti koostatud, sest tegelikult peetakse nende meeskondade heitlus maha hoopis Tallinnas Tondiraba jäähallis. 

Tellijale

Need, kes kuulevad sellest esimest korda ja tormavad mängule piletit ostma, on lootusetult hiljaks jäänud. See mäng on ammu välja müüdud. Hilistel ärkajatel on siiski veel võimalus oma silmaga tipphokit vaadata – pühapäeval võõrustab Dinamo Tallinnas Tšeljabinski Traktorit ning sinna mängule on veel pääsmeid saada.

Kuigi tegemist on Dinamo kodumängudega, kujuneb vaieldamatuks tõmbenumbriks Magnitogorski meeskond, kelle ridades tuleb Tallinna mitu Venemaa jäähoki supertähte.

Tagasi üles