Kahel korral komistanud Bayern on taas võidurajale naasnud

Ats Kuldkepp
Robert Lewandowski lõi Mainzi võrki kaks palli.
Robert Lewandowski lõi Mainzi võrki kaks palli. Foto: ARNE DEDERT/AFP

Saksamaa valitsev jalgpallimeister Müncheni Bayern alistas eile hilisõhtul võõrsil 3:1 Mainzi ja võib taas Bundesliga liidriks tõusta. Selleks tuleb neil loota, et sarnaselt Bayerniga 30 punkti peal olev RB Leipzig kaotab täna koduväljakul 8. positsioonil olevale Schalkele.

Mainz läks 4. minutil küll Jhon Cordoba tabamusest juhtima, aga neli minutit hiljem suutis Poola ründetäht Robert Lewandowski viigistada. 21. minutil viis Arjen Robben Baierimaa hiiu 2:1 ette ja teisel üleminutil vormistas Lewandowski Bayerni 3:1 paremuse.

Pärast seda, kui Bayern viigistas Hoffenheimile ja kaotas Dortmundi Borussiale, on võidetud kaks kohtumist järjest - eelmisel nädalal oldi 2:1 üle Leverkuseni Bayerist.