Suurüllataja alistas järjekordse tippklubi ja jätkab Saksamaal liidrina

Leipzigi mängijate võidurõõm
Leipzigi mängijate võidurõõm Foto: JAN WOITAS/AFP

Saksamaal jätkab kaotuseta esimest hooaega kõrgliigas mängiv RB Leipzigi jalgpallimeeskond. Eile võideti koduväljakul 2:1 Schalket.

Leipzig asus Schalke vastu juhtima juba teisel minutil, kui Timo Werner penalti realiseeris. Pooletunnise mängu järel Sead Kolasinac viigistas. Võidu tõi lõpuks Leipzigile Kolasinaci 47. minuti omavärav.

Leipzig püsib 13 vooru järel tabelis esikohal, kümne võidu ja kolme viigiga on koos 33 punkti, mida on kolme võrra enam kui Müncheni Bayernil. Berliini Hertha on 27 punktiga kolmas. Lisaks Lepizigile jätkab kaotuseta ka Hoffenheim: kuus võitu ja seitse viiki annavad 25 punkti ja neljanda koha.