Žalgiris naaseb Türgist väärt võiduga

Edgaras Ulanovas (palliga)
Edgaras Ulanovas (palliga) Foto: Evgeny Biyatov/Sputnik/Scanpix

Korvpalli Euroliigas sõitis Leedu au ja uhkus Kaunase Žalgiris külla Istanbuli Anadolu Efesile ning koju naastakse korraliku 84:71 võiduga.

Mängu saatuse otsustas teine veerand, mille Žalgiris võitis 28:17 ja poolajapausile mindi 44:30 eduseisus. Teisel poolajal suudeti eduseisu hoida ja lõpuks võeti korralik ja kindel 13-punktine võit.

Žalgirise kasuks viskas Kevin Pangos 15, Edgaras Ulanovas 14 ja Brock Motum 11 punkti. Üleplatsimees oli Anadolu Efesi korvikütt Thomas Heurtel, kelle arvele jäi täna 18 punkti.

Tabelis kaheksandat kohta hoidva Istanbuli klubi jaoks oli see kuue võidu kõrval seitsmendaks kaotuseks. Žalgiris on viie võidu ja kaheksa kaotusega 11. kohal. Play-offi pääseb kaheksa parimat meeskonda.