Võimsa teise poolaja teinud Manchester City möödus Liverpoolist

Yaya Toure (keskel)
Yaya Toure (keskel) Foto: Danny Lawson/PA Wire/PA Images/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga mängupäeva viimases matšis võitis Manchester City võõral väljakul 3:0 Hull Cityt.

72. minutil viis Yaya Toure penaltipunktilt Manchesteri meeskonna juhtima ning kuus minutit hiljem lõi ilusa kombinatsiooni järel palli väravasse Kelechi Iheanacho. Lõppseisu vormistas Curtis Daviese omavärav. 18 vooruga 39 punkti kogunud Manchester City hoiab tabelis teist kohta ja kaotab liidrikohal olevale Londoni Chelseale seitsme punktiga.

Teisipäeval võib Cityst mööduda Ragnar Klavani tööandja Liverpool, kes kohtub oma 18. vooru mängus Stoke Cityga. Hetkel on Liverpool tabelis 37 punktiga kolmas.