Venno aitas koduklubi karikavõistlustel veerandfinaali

Siim Kaasik
Oliver Venno.
Oliver Venno. Foto: Tairo Lutter

Oliver Venno koduklubi Maliye Milli Piyango ületas Türgi karikavõistlustel esimese takistuse, jõudes kaheksa parema hulka. Järgnevalt minnakse veerandfinaalis vastamisi Fenerbahce esindusega.

Türgi meistrivõistlustel viiendal kohal paiknev Maliye Milli Piyango läks Türgi karikavõistluste esimeses ringis vastamisi Afyon Belediye Yüntasi võistkonnaga, kelle üle saavutati võõrsil 3:1 (18, 23, -13, 14) ja kodusaalis 3:2 (-23, 22, 14, -20, 9) võit. Seega pääses kahe mängu kokkuvõttes edasi Maliye Milli Piyango, vahendab volley.ee.

Eesti koondise diagonaalründaja Venno tõi Türgi kõrgliiga kümnenda võistkonna vastu esimeses mängus 16 ja teises 21 punkti, tõustes mõlemas kohtumises nende näitajatega ka üleplatsimängijaks.

Veerandfinaalis seisab Maliye Milli Piyango teel hoopis teisest puust vastane, kui poolfinaalkoha eest heideldakse Türgi meistrivõistlustel koht kõrgemal neljandal real paikneva Fenerbahcega. Nimetatud võistkonnad on tänavu juba korra omavahel kohtunud, kui koduliiga esimeses voorus saavutas Maliye Milli Piyango koduväljakul 3:0 (23, 22, 21) võidu. Kõik veerandfinaalkohtumised peetakse 10. jaanuaril ligi 300 000 elanikuga Balikesiris.